Winterstop: informatie veldhockey voor alle categorieën


  • Publicatiedatum: 02-12-2023
  • Nieuwscategorie: Mededelingen

De winterstop is begonnen! Voor sommige teams betekent dit even geen hockey, andere teams spelen midwintercompetitie en de meeste teams gaan de zaal in. In dit bericht informatie per categorie.

Panasj/Mini's
- De laatste training van het herfstblok was op 20/22 november. Het lenteblok start in de week van 4/6 maart.
- In de AMVJ app zie je bij "mijn teams" of jouw kind al aangemeld staat voor het lenteblok.
- Nog niet aangemeld? Stuur een mail naar [email protected].
- In februari krijg je een mail met informatie over het lenteblok.
- Er is nog plek voor nieuwe mini's! Voor meer informatie, mail naar [email protected]

Benjamins
- Trainingen starten weer na de voorjaarsvakantie, in de week van 26 februari.
- Na de winterstop zullen er op enkele zaterdagen in maart, april en mei instuifwedstrijden georganiseerd worden. Hier volgt in februari meer informatie over.
- Er is nog plek voor nieuwe leden! Voor meer informatie, mail naar [email protected]

O8 en O9
- Enkele teams hebben zich ingeschreven voor de midwintercompetitie. Deze teams hebben informatie hierover gehad.
- Training: er is wintertraining op 17/24/31 januari en 7 februari (tijdstippen zie onderaan dit bericht), ook voor de kinderen die niet meedoen aan midwintercompetitie. Mocht een training niet doorgaan vanwege het weer, dan laten we dit uiterlijk om 13.00u weten via de categorieleiders en een bericht op de site/app. Het heeft geen zin om eerder al te vragen of de training doorgaat.
- In de week van 12 februari starten we weer met trainen (alle teams trainen die week 1x). Schema volgt.
- Het reguliere veldtrainingschema start weer op maandag 28 februari.
- De lentecompetitie start op zaterdag 2 maart.
- Er is nog plek voor jongens in deze categorieën! Mail voor informatie naar [email protected]

O10 t/m O18
- Alle informatie over zaalhockey is hier te vinden.
- Veldtraining: er is wintertraining op 17/24/31 januari en 7 februari ook voor de kinderen die niet meedoen aan midwintercompetitie (tijdstippen zie onderaan dit bericht). Mocht een training niet doorgaan vanwege het weer, dan laten we dit uiterlijk om 13.00u weten via de categorieleiders en een bericht op de site/app. Het heeft geen zin om eerder al te vragen of de training doorgaat.
- In de week van 12 februari starten we weer met trainen (alle teams trainen die week 1x). Schema volgt.
- Het reguliere veldtrainingschema start weer op maandag 28 februari.
- De lentecompetitie start op zaterdag 2 maart.
- In enkele categorieën is er nog plek om in te stromen. Mail voor informatie naar [email protected]

Wintertraining jeugd
- In januari en februari trainen we 5x op het veld met alle teams.
- Woensdag 17/24/31 januari en 7 februari
- Instuif (heb je die dag zaaltraining, dan gaat dit voor)
- 15.30-16.30: O8 + O9 + O10
- 16.30-17.30: O12
- 17.30-18.30: O14
- 18.30-19.30: O16 + O18
- Mocht een training niet doorgaan vanwege het weer, dan laten we dit uiterlijk om 13.00u weten via de categorieleiders en een bericht op de site/app. Het heeft geen zin om eerder al te vragen of de training doorgaat.

Senioren
- Alle informatie over zaalhockey is  hier  te vinden.
- Reguliere veldtrainingen starten weer op maandag 26 februari.
- De lentecompetitie start op zondag 3 maart.