unnamed-7.jpg _57A7031.jpg IMG_0812-2.JPG D1 foto 2016.jpg beestige opening.jpg JD1.jpg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rogier Beerendonk
Aanvoerder Nadine Levin

Aankomende Speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Alliance D2 (O) Pinoké D3 11:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D3 11 24 7 3 1 33 15 0
2 HBS D2 11 23 7 2 2 34 15 0
3 Pinoké D3 11 22 6 4 1 37 20 0
4 Leonidas D3 11 21 5 6 0 38 15 0
5 Alliance D2 11 19 6 1 4 20 16 0
6 Ring Pass Delft D2 11 18 5 3 3 27 26 0
7 Groen-Geel D2 11 15 4 3 4 27 23 0
8 Alecto D3 11 13 4 1 6 28 30 0
9 Almere D2 11 13 3 4 4 22 24 0
10 HUDITO D3 11 7 2 1 8 21 38 0
11 AMVJ D2 11 7 1 4 6 13 30 0
12 Cartouche D2 11 0 0 0 11 4 52 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Ring Pass Delft D2 10:45 thuis - KG1
15 mrt SV Kampong Hockey D3 12:30 uit
22 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D2 n.n.b uit
29 mrt MHC Alliance D2 n.n.b thuis
5 apr L.S.C. ALECTO D3 n.n.b uit
19 apr D.H.C. Hudito D3 n.n.b thuis
10 mei MHCHBS D2 10:45 uit
17 mei R.H.V. Leonidas D3 n.n.b thuis
24 mei Almeerse HC D2 n.n.b uit
7 jun Groen-Geel D2 n.n.b thuis
14 jun Pinoké D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D3 HBS D2 (O) 3-1
Almere D2 (O) HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Cartouche D2 (O) 6-0
Pinoké D3 Alliance D2 (O) 2-0
Ring Pass Delft D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Cartouche D2 (O) Leonidas D3 0-8
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-3
Alliance D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 5-1
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6
HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3
HBS D2 (O) Almere D2 (O) 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Kampong D3 Alliance D2 (O) 3-1
AMVJ D2 (O) Cartouche D2 (O) 2-0
Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 1-2
Almere D2 (O) Leonidas D3 0-4
Ring Pass Delft D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-2
Pinoké D3 HUDITO D3 5-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 1-0
Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2
HBS D2 (O) Pinoké D3 2-2
HUDITO D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-7
Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2
Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 0-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kampong D3 HUDITO D3 2-0
Pinoké D3 Leonidas D3 1-1
Groen-Geel D2 Almere D2 (O) 2-3
Alliance D2 (O) Cartouche D2 (O) 3-1
AMVJ D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Almere D2 (O) Pinoké D3 3-3
Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
HBS D2 (O) Kampong D3 2-2
Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-4
HUDITO D3 AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto/Augustinus D3 Alliance D2 (O) 1-2
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft D2 (O) HBS D2 (O) 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Pinoké D3 Groen-Geel D2 4-2
Alecto/Augustinus D3 Cartouche D2 (O) 7-1
Alliance D2 (O) HUDITO D3 2-1
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
AMVJ D2 (O) HBS D2 (O) 0-6
Ring Pass Delft D2 (O) Almere D2 (O) 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 9-1
HUDITO D3 Alecto/Augustinus D3 3-6
Almere D2 (O) Kampong D3 1-1
HBS D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
Cartouche D2 (O) Pinoké D3 1-4
Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Ring Pass Delft D2 (O) Pinoké D3 1-6
AMVJ D2 (O) Almere D2 (O) 2-2
Kampong D3 Groen-Geel D2 4-2
Alliance D2 (O) Leonidas D3 1-1
Alecto/Augustinus D3 HBS D2 (O) 1-3
HUDITO D3 Cartouche D2 (O) 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Almere D2 (O) Alliance D2 (O) 1-2
Leonidas D3 Alecto/Augustinus D3 3-2
Ring Pass Delft D2 (O) Cartouche D2 (O) 5-0
HBS D2 (O) HUDITO D3 7-1
Groen-Geel D2 AMVJ D2 (O) 2-2
Pinoké D3 Kampong D3 2-5
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Alliance D2 (O) Groen-Geel D2 2-3
Kampong D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-1
HUDITO D3 Leonidas D3 3-3
Cartouche D2 (O) HBS D2 (O) 1-5
AMVJ D2 (O) Pinoké D3 2-2
Alecto/Augustinus D3 Almere D2 (O) 3-2
 
15-2  Voorjaarsvakantie
25-2  Keepersshirts ophalen
26-2  Sportdag AMVJ/ROC/Dynamo
26-2  Keepersshirts ophalen
29-2  Keepersshirts ophalen
2-3  Coachavond F en J6E
2-3  Coachavond M6E, J8E en M8E