JD1.jpg IMG_0812-2.JPG unnamed-7.jpg beestige opening.jpg D1 foto 2016.jpg _57A7031.jpg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Er is op dit moment nog geen teamfoto

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ernst Mesdag
Teambegeleider Nadine Levin
Trainer Ernst Mesdag
Aanvoerder Nadine Levin
Manager Nadine Levin

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Alliance D2 (O) Leonidas D2 (O) 12:45
Hurley D4 AthenA D2 8:45
Kampong D3 Amsterdam D4 16:00
Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 11:00
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D2 18 40 13 1 4 53 22 0
2 Voordaan D2 19 40 12 4 3 54 36 0
3 Alecto D2 18 32 10 2 6 38 33 0
4 Amsterdam D4 18 31 10 1 7 35 29 0
5 Leonidas D3 18 31 9 4 5 33 18 0
6 Kampong D3 19 31 9 4 6 41 32 0
7 Hurley D4 18 22 5 7 6 34 33 0
8 AMVJ D2 18 16 4 4 10 24 36 0
9 Alliance D2 18 14 4 2 12 32 47 0
10 Pinoké D4 18 14 4 2 12 19 45 0
11 AthenA D2 18 12 3 3 12 31 63 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei R.H.V. Leonidas D3 11:00 uit
2 jun MMHC Voordaan D2 (O) 16:15 thuis - KG1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
AthenA D2 Pinoké D4 2-1
Alliance D2 (O) Hurley D4 1-3
Leonidas D2 (O) Leonidas D3 0-1
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 2-1
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pinoké D4 Alliance D2 (O) 2-5
Voordaan D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-2
Kampong D3 Alecto D2 (O) 3-1
Amsterdam D4 AMVJ D2 (O) 2-4
Leonidas D3 AthenA D2 6-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Pinoké D4 Hurley D4 1-0
Alecto D2 (O) Amsterdam D4 2-1
Leonidas D2 (O) Kampong D3 1-2
AthenA D2 Voordaan D2 (O) 1-3
Alliance D2 (O) Leonidas D3 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D3 AthenA D2 5-1
Voordaan D2 (O) Alliance D2 (O) 5-1
Leonidas D3 Pinoké D4 0-2
Hurley D4 AMVJ D2 (O) 3-0
Amsterdam D4 Leonidas D2 (O) 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Pinoké D4 Voordaan D2 (O) 3-3
Leonidas D3 Hurley D4 0-0
Alecto D2 (O) AMVJ D2 (O) 3-0
AthenA D2 Amsterdam D4 2-3
Alliance D2 (O) Kampong D3 4-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Hurley D4 Alecto D2 (O) 4-2
Voordaan D2 (O) Leonidas D3 2-2
Kampong D3 Pinoké D4 2-0
Amsterdam D4 Alliance D2 (O) 3-2
AMVJ D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Pinoké D4 Amsterdam D4 1-3
Leonidas D3 Kampong D3 3-1
Voordaan D2 (O) Hurley D4 2-1
Leonidas D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
AthenA D2 AMVJ D2 (O) 3-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
AMVJ D2 (O) Alliance D2 (O) 1-1
Amsterdam D4 Leonidas D3 2-1
Kampong D3 Voordaan D2 (O) 3-0
Hurley D4 Leonidas D2 (O) 2-2
Alecto D2 (O) AthenA D2 6-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Pinoké D4 AMVJ D2 (O) 0-1
Alliance D2 (O) Alecto D2 (O) 1-3
AthenA D2 Leonidas D2 (O) 3-5
Kampong D3 Hurley D4 3-5
Voordaan D2 (O) Amsterdam D4 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amsterdam D4 Kampong D3 3-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hurley D4 Amsterdam D4 1-2
Pinoké D4 Leonidas D2 (O) 0-7
Voordaan D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alliance D2 (O) AthenA D2 2-3
Leonidas D3 Alecto D2 (O) 2-0
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D2 (O) Pinoké D4 1-0
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
AthenA D2 Hurley D4 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AMVJ D2 (O) Leonidas D3 1-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Leonidas D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Kampong D3 AMVJ D2 (O) 2-0
Voordaan D2 (O) Alecto D2 (O) 5-3
Leonidas D3 Leonidas D2 (O) 0-1
Pinoké D4 AthenA D2 3-1
Hurley D4 Alliance D2 (O) 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Alliance D2 (O) Pinoké D4 4-1
AthenA D2 Leonidas D3 2-2
Leonidas D2 (O) Voordaan D2 (O) 4-0
Alecto D2 (O) Kampong D3 2-2
AMVJ D2 (O) Amsterdam D4 1-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Amsterdam D4 Alecto D2 (O) 0-2
Kampong D3 Leonidas D2 (O) 0-1
Voordaan D2 (O) AthenA D2 3-1
Hurley D4 Pinoké D4 2-0
Leonidas D3 Alliance D2 (O) 2-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Leonidas D2 (O) Amsterdam D4 2-0
AthenA D2 Kampong D3 2-3
Alliance D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-4
AMVJ D2 (O) Hurley D4 2-1
Pinoké D4 Leonidas D3 0-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
AMVJ D2 (O) Alecto D2 (O) 2-3
Amsterdam D4 AthenA D2 3-0
Kampong D3 Alliance D2 (O) 4-0
Hurley D4 Leonidas D3 1-4
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 5-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Alliance D2 (O) Amsterdam D4 0-3
Leonidas D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto D2 (O) Hurley D4 0-0
Leonidas D3 Voordaan D2 (O) 2-3
Pinoké D4 Kampong D3 3-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Hurley D4 Voordaan D2 (O) 3-3
Alecto D2 (O) Leonidas D2 (O) 1-3
AMVJ D2 (O) AthenA D2 3-3
Amsterdam D4 Pinoké D4 3-1
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Leonidas D3 Amsterdam D4 1-0
Leonidas D2 (O) Hurley D4 4-1
AthenA D2 Alecto D2 (O) 3-4
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 4-2
Voordaan D2 (O) Kampong D3 2-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Hurley D4 Kampong D3 1-1
Amsterdam D4 Voordaan D2 (O) 1-4
AMVJ D2 (O) Pinoké D4 0-0
Alecto D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
Leonidas D2 (O) AthenA D2 8-0
 
25-5  Laatste competitiedag JR
25-5  C/D feest
29-5  Materialen inleveren F
1-6  Hockeyschool oefenwedstrijden
1-6  Materialen inleveren JR ABCDE
2-6  Laatste competitiedag SR
2-6  Dames 1 vs Phoenix D1 (thuis)