076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dit schema loopt van 10-5-2021 t/m 16-5-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 16:45 6E-keepers Aagje van Mastricht KG3 - A
16:00 - 17:00 F-instroom KG2 - AB
16:00 - 17:00 J8E1 Loet Niesert
Camiel Erselina
KG4
16:00 - 17:00 J8E2 Loet Niesert
Skip van Weelden
KG4
16:00 - 17:00 J8E3 Loet Niesert
Bote Erenstein
Melle Loyen
KG4
16:00 - 17:00 JF1 Joris de Vries
Rogier Beerendonk
KG2 - AB
16:00 - 17:00 JF2 Joris de Vries
Jonne van Kooij
KG2 - AB
16:00 - 17:00 JF3 Joris de Vries
Niels Hupkes
KG2 - AB
16:00 - 17:00 MF1 Joris de Vries
Emily Boyle
KG2 - C
16:00 - 17:00 MF2 Joris de Vries
Inez van Wijk
KG2 - C
16:00 - 17:00 MF3 Joris de Vries
Feline Meeuwissen
KG2 - C
16:00 - 17:00 MF4 Joris de Vries
Femke Kruijtzer
KG2 - C
16:00 - 17:00 MF5 Joris de Vries
Mika Langemeijer
KG2 - D
16:00 - 17:00 MF6 Joris de Vries
Anouk Abbacinia
KG2 - D
16:00 - 17:00 MF7 Mette Bloemers KG2 - D
16:00 - 17:00 Mini-Eagles MA lente Micha Groeneveld
Morris de Graaff
Raoul Grevenstuk
KG3 - CD
16:30 - 18:00 Gereserveerd Trainingsgroep KG1 BP College
17:00 - 17:45 8E-keepers Aagje van Mastricht KG3 - A
17:00 - 18:00 Hockeyschool MA Micha Groeneveld
Raoul Grevenstuk
Morris de Graaff
KG3 - CD
17:00 - 18:00 J6E1 Joris de Vries
Rogier Beerendonk
Feline Meeuwissen
KG2 - CD
17:00 - 18:00 J6E2 Feline Meeuwissen
Rogier Beerendonk
KG2 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Joris de Vries
Emily Boyle
KG2 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Joris de Vries
Eline van Loenen
Noria Roelofs
KG2 - AB
17:00 - 18:00 M6E3 Joris de Vries
Inez van Wijk
KG2 - AB
17:00 - 18:00 M6E4 Joris de Vries
Anouk Abbacinia
KG2 - AB
17:00 - 18:00 M6E5 Joris de Vries
Fabian van de Laak
Jonathan Bleumer
KG2 - CD
17:00 - 18:00 M6E6 Joris de Vries
Jonne van Kooij
KG2 - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Loet Niesert
Annick Munneke
Sterre van den Berg
KG4 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Loet Niesert
Silvia Vetter
KG4 - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Loet Niesert
Skip van Weelden
KG4 - AB
17:00 - 18:00 M8E4 Loet Niesert
Melle Loyen
Femke Kruijtzer
KG4 - CD
17:00 - 18:00 M8E5 Loet Niesert
Bote Erenstein
KG4 - CD
17:00 - 18:00 M8E6 Loet Niesert
Camiel Erselina
KG4 - CD
17:45 - 18:45 xKeepersblok_BC_ma Aagje van Mastricht KG3 - A
18:00 - 19:30 JA1 Rogier Beerendonk KG1 - AB
18:00 - 19:30 MA1 Raoul Grevenstuk KG1 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Joris de Vries KG2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Loet Niesert
Demi-Joy Deegen
KG2 - AB
18:00 - 19:30 MC3 Mart Kamps KG3 - CD
18:45 - 19:45 xKeepersblok_B_ma Aagje van Mastricht KG3 - A
19:30 - 21:00 Dames 02 Sjoerd Van Hintum KG1
19:30 - 21:00 Dames 03 Sjoerd Van Hintum KG1
19:30 - 21:00 Dames 13 Abderrahmane Khier KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 14 Rogier Beerendonk KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 15 Abderrahmane Khier KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 16 Rogier Beerendonk KG2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 10 Mart Kamps KG3 - BCD
19:30 - 21:00 Heren 12 Mart Kamps KG3 - BCD
19:30 - 21:00 Heren 13 Mart Kamps KG3 - BCD
19:45 - 20:45 xKeepersblok_A_ma Aagje van Mastricht
Aagje van Mastricht
KG3 - A
19:45 - 20:45 xKeepersblok_SR_ma1 Aagje van Mastricht KG3 - A
20:45 - 21:45 xKeepersblok_SR_ma2 Aagje van Mastricht KG3 - A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 JD1 Raoul Grevenstuk KG1 - CD
16:00 - 17:30 JD2 Skip Schermerhorn
Rogier Beerendonk
KG3 - AB
16:00 - 17:30 JD3 Skip van Weelden
Rogier Beerendonk
KG3 - CD
16:00 - 17:30 MD1 Fee van der Wal KG1 - AB
16:00 - 17:30 MD2 Demi-Joy Deegen
Loet Niesert
KG2 - AB
16:00 - 17:30 MD3 Lisanne Talen
Loet Niesert
KG2 - CD
17:30 - 19:00 JB1 Loet Niesert KG1 - AB
17:30 - 19:00 JC1 Rogier Beerendonk KG1 - CD
17:30 - 19:00 MB2 Demi-Joy Deegen KG2 - AB
17:30 - 19:00 MB3 KG2 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Fee van der Wal KG3 - AB
17:45 - 18:45 MA3 Mund Vetter KG3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 06 Loet Niesert KG3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 07 Loet Niesert KG3 - CD
19:00 - 20:30 Dames 08 Patrick Verhoef KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 09 Patrick Verhoef KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 12 Loet Niesert KG3 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 Tom van Rheenen KG2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 01 Raoul Grevenstuk KG1
19:00 - 20:30 Heren 11 Abderrahmane Khier KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Hockeyschool WO Joris de Vries
Micha Groeneveld
Laurien Vos
Mika Langemeijer
Mund Vetter
Silvia Vetter
KG1
14:30 - 15:30 J8E1 Rogier Beerendonk KG3
14:30 - 15:30 J8E2 Patrick Verhoef KG3
14:30 - 15:30 J8E3 Loet Niesert KG3
14:30 - 15:30 Mini-Eagles WO lente Micha Groeneveld
Raoul Grevenstuk
KG2
15:30 - 16:30 M8E1 Patrick Verhoef KG3
15:30 - 16:30 M8E2 Silvia Vetter KG3
15:30 - 16:30 M8E3 Rogier Beerendonk KG3
15:30 - 16:30 M8E4 Melle Loyen KG3
15:30 - 16:30 M8E5 Daniel Jakobs KG2 - CD
15:30 - 16:30 M8E6 Loet Niesert KG2 - CD
15:45 - 16:45 JF1 Micha Groeneveld
Raoul Grevenstuk
Mika Langemeijer
KG2 - AB
15:45 - 16:45 JF2 Joris de Vries
Laurien Vos
KG2 - AB
15:45 - 16:45 JF3 Joris de Vries
Niels Hupkes
KG2 - AB
15:45 - 16:45 MF1 Joris de Vries
Madelijn van Zanten
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MF2 Joris de Vries
Philippine Voskuijl
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MF3 Joris de Vries
Sophie van Arum
Stella van Loenen
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MF4 Joris de Vries
Femke Kruijtzer
Guusje Twigt
KG1 - CD
15:45 - 16:45 MF5 Joris de Vries
Mund Vetter
KG1 - CD
15:45 - 16:45 MF6 Joris de Vries
Floor Mierdink
Guusje Twigt
KG1 - CD
15:45 - 16:45 MF7 Floortje Kuiper KG1 - CD
16:30 - 18:00 MD5 Anna Verschuuren KG2 - CD
16:30 - 17:30 MD6 Demi-Joy Deegen KG3
16:30 - 17:30 MD7 Laurien Vos KG3
16:30 - 17:30 MD8 Silvia Vetter KG3
17:00 - 18:00 J6E1 Joris de Vries
Mirre Prinsen
KG1 - CD
17:00 - 18:00 J6E2 Daniel Jakobs
Melle Loyen
KG1 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Joris de Vries
Sophie van Arum
Stella van Loenen
KG1 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Joris de Vries
Femke Kruijtzer
Lizzie Keller
KG1 - AB
17:00 - 18:00 M6E3 Joris de Vries
Fabian van de Laak
Jonathan Bleumer
KG1 - AB
17:00 - 18:00 M6E4 Joris de Vries
Patrick Verhoef
KG1 - AB
17:00 - 18:00 M6E5 Joris de Vries
Jasmijn Kool
Madelijn van Zanten
KG1 - CD
17:00 - 18:00 M6E6 Joris de Vries
Philippine Voskuijl
Zomer Wiersema
KG1 - CD
17:00 - 18:00 MD4 Rogier Beerendonk KG2 - AB
17:30 - 18:30 MC4 Mart Kamps KG3
17:30 - 18:30 MC5 Silvia Vetter
Ula Potharst
KG3
17:30 - 18:30 MC6 Laurien Vos KG3
18:00 - 19:15 JA1 Rogier Beerendonk KG2 - CD
18:00 - 19:15 MA1 Raoul Grevenstuk KG2 - AB
18:00 - 19:15 MB1 Joris de Vries
Anna Verschuuren
KG1 - CD
18:00 - 19:15 MC1 Loet Niesert
Demi-Joy Deegen
KG1 - AB
18:30 - 19:30 MA2 Mart Kamps KG3 - CD
18:30 - 19:30 MB4 David Steinfort KG4 - AB
18:30 - 19:30 MB5 Patrick Verhoef KG3 - AB
19:15 - 20:30 Dames 18 Rogier Beerendonk KG4 - CD
19:15 - 20:30 Dames 19 KG1 - CD
19:15 - 20:30 Dames 20 KG1 - CD
19:15 - 20:30 Dames 21 Rogier Beerendonk KG4 - CD
19:15 - 20:30 Dames 22 Raoul Grevenstuk KG2 - CD
19:15 - 20:30 Dames Jong 5 Mart Kamps KG1 - CD
19:15 - 20:30 Heren 02 Joris de Vries KG1 - AB
19:15 - 20:30 Heren 04 Stijn Roes KG2 - AB
19:15 - 20:30 Heren 05 Joris de Vries KG1 - AB
19:15 - 20:30 Heren 06 Stijn Roes KG2 - AB
19:15 - 20:30 Heren 07 Stijn Roes KG2 - AB
19:45 - 20:45 Gereserveerd Trainingsgroep KG3 27+ training (aanmelden via AMVJ app, evenementen)
20:30 - 21:30 Instuif Trainingsgroep KG1 Instuifwedstrijden, aanmelden via AMVJ app, evenementen
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 Groep27+D7D14 George Swart KG3
10:00 - 11:00 Heren Veteranen A Sjoerd Van Hintum KG1
10:00 - 11:00 Trimhockey Abderrahmane Khier KG2
11:00 - 12:00 Groep27+D2D3D4D11 Sjoerd Van Hintum KG1
11:15 - 12:15 Groep27+D5D9D10 Rogier Beerendonk KG2
11:15 - 12:15 Groep27+D6D12 George Swart KG3
12:00 - 16:00 Dames 01 Ferry van Bruggen
Loet Niesert
KG1
12:30 - 13:30 Groep27+H10H12 Rogier Beerendonk KG2
12:30 - 13:30 Groep27+H6H7H13 Stijn Roes KG3
14:00 - 15:00 Groep27+H2H5 Joris de Vries KG2
14:00 - 15:00 Groep27+H4H8H9 Stijn Roes KG3
15:15 - 16:15 Groep27+D17D21 Stijn Roes KG3
15:15 - 16:15 Groep27+D8D15 Joris de Vries KG2
16:00 - 17:00 Groep27+D13D20 Loet Niesert KG1
16:30 - 17:30 Groep27+D16D18D19 Joris de Vries KG2
 
15-5  Instuifwedstrijden 2e jaars F t/m A
19-5  Instuiftraining 27+ (19-05-2021)
19-5  Instuifwedstrijden SR t/m 26 jaar...
1-6  Deadline opzeggen lidmaatschap se...
6-6  Bekendmaking teamindeling 2021-20...
15-6  Witte rookavond F (online)
15-6  Witte rookavond 6E (online)