5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dit schema loopt van 12-4-2021 t/m 18-4-2021
Senioren
D02
19:15 - 20:30
KG1
Trainer(s)
Sjoerd Van Hintum
Opmerkingen
Oefenwedstrijd D2/3 vs MA1
D03
19:15 - 20:30
KG1
Trainer(s)
Sjoerd Van Hintum
Opmerkingen
Oefenwedstrijd D2/3 vs MA1
D13
19:15 - 20:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
D14
19:15 - 20:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
D15
19:15 - 20:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Abderrahmane Khier
Opmerkingen
D16
19:15 - 20:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:15 - 20:30
KG1
Trainer(s)
Raoul Grevenstuk
Opmerkingen
Oefenwedstrijd D2/3 vs MA1
Junioren B
MB1
18:00 - 19:15
KG2 - CD
Trainer(s)
Joris de Vries
Opmerkingen
Junioren C
MC1
18:00 - 19:15
KG2 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Demi-Joy Deegen
Opmerkingen
MC3
18:00 - 19:15
KG3 - CD
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Annick Munneke
Sterre van den Berg
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Silvia Vetter
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Loet Niesert
Skip van Weelden
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Melle Loyen
Femke Kruijtzer
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Bote Erenstein
Opmerkingen
M8E6
17:00 - 18:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Loet Niesert
Camiel Erselina
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Emily Boyle
Opmerkingen
M6E2
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Eline van Loenen
Noria Roelofs
Opmerkingen
M6E3
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Inez van Wijk
Opmerkingen
M6E4
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Anouk Abbacinia
Opmerkingen
M6E5
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Joris de Vries
Fabian van de Laak
Jonathan Bleumer
Opmerkingen
M6E6
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Joris de Vries
Jonne van Kooij
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
16:00 - 17:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Emily Boyle
Opmerkingen
MF2
16:00 - 17:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Inez van Wijk
Opmerkingen
MF3
16:00 - 17:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Feline Meeuwissen
Opmerkingen
MF4
16:00 - 17:00
KG2 - C
Trainer(s)
Joris de Vries
Femke Kruijtzer
Opmerkingen
MF5
16:00 - 17:00
KG2 - D
Trainer(s)
Joris de Vries
Mika Langemeijer
Opmerkingen
MF6
16:00 - 17:00
KG2 - D
Trainer(s)
Joris de Vries
Anouk Abbacinia
Opmerkingen
MF7
16:00 - 17:00
KG2 - D
Trainer(s)
Mette Bloemers
Opmerkingen
Senioren
xKeep_SR_ma1
19:00 - 19:45
KG4 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Junioren A
xKeep_A_ma
19:00 - 19:45
KG4 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Junioren B
xKeep_BC_ma
17:30 - 18:15
KG4 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Junioren C
xKeep_B_ma
18:15 - 19:00
KG4 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
8E-keep
16:45 - 17:30
KG4 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Jongste jeugd E
6E-keep
16:00 - 16:45
KG4 - A
Trainer(s)
Aagje van Mastricht
Opmerkingen
Jongste jeugd F
F-instroom
16:00 - 17:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Hockeyschool MA
17:00 - 18:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Micha Groeneveld
Raoul Grevenstuk
Morris de Graaff
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Mini MA_lente
16:00 - 17:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Micha Groeneveld
Morris de Graaff
Raoul Grevenstuk
Opmerkingen
Senioren
H10
19:15 - 20:15
KG3
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
H12
19:15 - 20:15
KG3
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
H13
19:15 - 20:15
KG3
Trainer(s)
Mart Kamps
Opmerkingen
Junioren A
JA1
18:00 - 19:15
KG1 - AB
Trainer(s)
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Camiel Erselina
Opmerkingen
J8E2
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Skip van Weelden
Opmerkingen
J8E3
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Loet Niesert
Bote Erenstein
Melle Loyen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Joris de Vries
Rogier Beerendonk
Feline Meeuwissen
Opmerkingen
J6E2
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Feline Meeuwissen
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
16:00 - 17:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Rogier Beerendonk
Opmerkingen
JF2
16:00 - 17:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Jonne van Kooij
Opmerkingen
JF3
16:00 - 17:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joris de Vries
Niels Hupkes
Opmerkingen
Overig
Gereserveerd
16:30 - 18:00
KG1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
BP College
Instuif
20:30 - 21:30
KG2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Instuifwedstrijden
 
12-4  Instuifwedstrijden SR t/m 26 jaar
14-4  Instuifwedstrijden SR t/m 26 jaar...
16-4  Instuifwedstrijden SR t/m 26 jaar
17-4  Oefenwedstrijdjes hockeyschool (1...
17-4  Onderlinge wedstrijden JR
19-4  Instuifwedstrijden SR t/m 26 jaar
21-4  Instuifwedstrijden SR t/m 26 jaar...