6E517665-06FE-4FB0-9261-E5F277DAC770.jpeg jongenshockey-siteheaderV3.jpg 076B332A-E501-4779-9428-9B588867533B.jpeg 5D207589-5590-4E88-8D58-FDD7C330FF3E.jpeg 367C6B54-12A7-4023-AB22-113BB6946A34.jpeg 9C222782-A9F0-48F2-A8C6-00058DFCD79C.jpeg
Mijn Team
Junioren
Zaalhockey
Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Dit schema loopt van 14-6-2021 t/m 25-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:00 Pink Trainingsgroep KG3 - CD Dames
19:30 - 21:00 Dames 19 Mart Kamps KG2 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 5 Mart Kamps KG2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 01 Raoul Grevenstuk
Rogier Beerendonk
KG1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 03 Raoul Grevenstuk
Rogier Beerendonk
KG1 - AB
19:30 - 21:00 Maandagtraining Abderrahmane Khier KG2 - CD
19:45 - 20:45 xKeepersblok_SR_ma1 Aagje van Mastricht KG3 - A
20:45 - 21:45 xKeepersblok_SR_ma2 Aagje van Mastricht KG3 - A
21:00 - 22:30 Pink Trainingsgroep KG3 - CD Heren
21:00 - 22:30 Dames 02 Loet Niesert KG1 - CD
21:00 - 22:30 Dames 03 Loet Niesert KG1 - AB
21:00 - 22:30 Trimhockey Mart Kamps KG2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 21:00 Heren 01 Raoul Grevenstuk
Rogier Beerendonk
KG1
19:00 - 21:00 Heren 03 Raoul Grevenstuk
Rogier Beerendonk
KG1
19:15 - 20:45 Dames 09 Patrick Verhoef KG2 - CD
19:15 - 20:45 Dames 13 Abderrahmane Khier KG3 - CD
19:15 - 20:45 Dames 15 Abderrahmane Khier KG3 - CD
19:15 - 20:45 Dames 16 Tom van Rheenen KG2 - AB
19:15 - 20:45 Dames Jong 2 Tom van Rheenen KG2 - AB
19:15 - 20:45 Heren 07 KG3 - AB
20:45 - 22:15 Heren 05 Heren 1 Hc Amvj KG2 - AB
20:45 - 22:15 Heren 06 Heren 1 Hc Amvj KG2 - AB
20:45 - 22:15 Heren 11 Abderrahmane Khier KG3 - CD
20:45 - 22:15 Heren Veteranen A Roland Slotema KG3 - AB
21:00 - 22:30 Dames 11 KG1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 14 Rogier Beerendonk KG1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:30 - 21:00 Dames 05 Raoul Grevenstuk KG1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 Raoul Grevenstuk KG1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 17 Dames 4 HC AMVJ KG3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 20 KG3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 21 KG3 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 Demi-Joy Deegen KG2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 02 Joris de Vries KG1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 08 Mart Kamps KG3 - AB
19:30 - 21:00 Heren 09 Mart Kamps KG3 - AB
19:30 - 21:00 Heren 10 Dames 1 Hc Amvj KG2 - CD
19:30 - 21:00 Heren 12 Dames 1 Hc Amvj KG2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 02 Raoul Grevenstuk KG1 - CD
21:00 - 22:30 Dames 04 Joris de Vries KG1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 07 Loet Niesert KG2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 08 Loet Niesert KG2 - CD
21:00 - 22:30 Dames 12 Heren 2 Hc Amvj KG3 - CD
21:00 - 22:30 Dames 18 Heren 2 Hc Amvj KG3 - CD
21:00 - 22:30 Heren 04 Stijn Roes
Tom van Rheenen
KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 13 George Swart KG3 - AB
21:00 - 22:30 Heren Jong 1 George Swart
Heren 4 HC AMVJ
KG3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Dames 03 Sjoerd Van Hintum KG3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 10 KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 22 KG2 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 Heren 3 HC AMVJ KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 4 KG2 - AB
19:00 - 21:00 Heren 01 Raoul Grevenstuk
Rogier Beerendonk
KG1
20:30 - 22:00 Heren 03 Rogier Beerendonk KG3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 xKeepersblok_SR_vr_1 Hugo van Reeken KG2 - A
19:00 - 20:00 xKeepersblok_SR_vr_2 Pieter van Ede KG2 - A
19:30 - 21:00 Dames 04 Loet Niesert KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 1 KG1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 06 KG1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 09 KG3
19:30 - 21:00 Heren Jong 1 KG1 - CD
 
30-6  Zomeravondhockey
10-7  Zomervakantie
12-7  Panasj kamp
12-8  Panasj kamp
16-8  Panasj kamp
16-8  Start trainingen selectieteams ABCD
23-8  Start trainingen breedteteams ABCD